• Türkçe
  • English
  • عربى
  • Pусский
Bize Ulaşın 90 346 222 08 52
Hoşgeldiniz! Giriş Yapın / Üye Olun

GARANTİ VE İADE

 GARANTİ
 
1- Sipariş verilen ürünlerin isimleri faturada ; yeni makine ise  www.sogutmayedekparcalari.com 'de ürünü hangi isimle belirtilmişse , yedek parça ise muhtelif parça olarak belirtilecektir. 
 
2- Kredi kartı extrenizde, yapmış olduğunuz alışverişlerin açıklaması GENERAL SOĞUTMA MAKİNE TAAH. SAN VE TİC. A.Ş. olarak gözükmektedir.
 
3- Ürünler kargo ile birlikte güvenli paketlerin içerisinde gönderilecektir. Makinalar, 2 paket halinde tabla-ayak-motor seti ve dikiş makinası kafası olarak ayrılıp paketlenecektir. Yedek parçada ise tek bir paket söz konusudur. 
 
4- Kredi Kartınız 3D Secure sistemi ile işleme alınır ve kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz.
 
5- Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
 
6- E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır. 
 
7- Bununla birlikte 2.el makinaların garantisi bulunmayıp fakat firmamız tarafından hertürlü teknik destek verilmektedir.
 
 
 
İADE
 
1- İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının bütün nüshaları ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile yada destek@sogutmayedekparcalari.com mail adresine tarafımıza iade talebinde bulunabilirsiniz.
 
2- Satın almış olduğunuz ürün size teslim edildikten sonraki 2 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.
 
3- 2.el makinaların garantisi bulunmadığından her ne koşul olursa olsun iadesi mümkün değildir.
 
4- Yeni makinalarda ve yedek parçada ürünün iadesi için hiç kullanılmama şartı vardır. 
 
5- Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karşılayarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış gönderiler firmamız tarafından kabul edilmemektedir. 
 
İPTAL
 
www.sogutmayedekparcalari.com 'den yapmış olduğunuz alışverişlerinizi iptal etmek için kargoya verilmeden önce yani aynı gün içerisinde destek@sogutmayedekparcalari.com  üzerinden yada iletişim telefonlarından irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.
 

Web Sitesi Detaylı Bilgi

Web Sitesi
Web Sitesi